spot_img
Strona głównaNewsySzczegóły kosmicznego zestawu LEGO Friends

Szczegóły kosmicznego zestawu LEGO Friends

Już w kwietniu otrzymamy set LEGO 42602 Kosmiczny łazik badawczy z serii Friends.

Zestaw LEGO 42602 Kosmiczny łazik badawczy składa się z 514 elementów. Przedstawia łazik o wymiarach: 12 cm wysokości, 17 cm długości i 12 cm szerokości.

fot. LEGO

W pudełku znajdziemy dwie minilaleczki Olivii i Williama i ich psa. Cała trójka bada nieznaną planetę, poszukując oznak życia pozaziemskiego.

Wewnątrz łazika, do którego mamy dostęp przez tylni właz, są laboratorium badawcze ze szkłem powiększającym, łóżka dla astronautów, a także legowisko i jedzenie dla pasa. Model ma ruchome ramię badawcze z kamerą. Do tego jest też niewielki skuter, kosmiczna roślinność i figurki dwóch mieszkańców tajemniczej planety.

Zestaw LEGO 42602 Kosmiczny łazik badawczy zadebiutuje 1 kwietnia (jest już w przedsprzedaży) i kosztuje katalogowo 229,99 zł.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE