spot_img
Strona głównaNewsyGwiezdny Niszczyciel Imperium wylądował na stronie LEGO

Gwiezdny Niszczyciel Imperium wylądował na stronie LEGO

Miała być Gwiazda Śmierci, a będzie Gwiezdny Niszczyciel Imperium. Zestaw o numerze 75394 wygląda znakomicie, choć to raczej wersja „zabawowa”, a nie displeyowa.

Zestaw LEGO 75394 Gwiezdny Niszczyciel Imperium składa się z 1555 elementów. Model ma 16 cm wysokości, 46 cm długości i 29 cm głębokości.

fot. LEGO

Model ma zdejmowaną górną część, dzięki czemu mamy wgląd do pokładu, gdzie znajdziemy: mostek, centrum dowodzenia, pokój socjalny, zbrojownię, panele sterowania, skrzynię ładunkową z kryształem kyber i detonator termiczny.

W zestawie jest siedem minifigurek: Darth Vader, komandor Praji, członek załogi Imperium, szturmowiec, Imperial Navy Trooper, Imperial Gunner i Cal Kestis. Ta ostatnia minifigurka to ekskluzywna wersja rocznicowa.

fot. LEGO

LEGO 75394 Gwiezdny Niszczyciel Imperium pojawi się w sierpniu. Kosztować będzie 799,99 zł. Będzie prawdopodobnie w dystrybucji ekskluzywnej.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE