spot_img
Strona głównaNewsyTak wyglądają Barad-dûr i gratis do niego

Tak wyglądają Barad-dûr i gratis do niego

Zestaw LEGO 10333 Władca pierścieni: Barad-dûr zadebiutuje 4 czerwca, ale jest już na stronie Duńczyków.

LEGO 10333 Władca Pierścieni: Barad-dûr składa się z 5471 elementów. Przedstawia słynną fortecę Surona na skałach i lawie. Model ma 83 cm wysokości, 45 cm szerokości i 30 cm głębokości.

fot. LEGO

Wewnątrz znajdziemy sporo pomieszczeń na pięciu kondygnacjach. Na pierwszym piętrze znajduje się kryjówka Golluma, kuźnia broni i więzienie z podnoszoną klatką. Nad jadalnią na drugim piętrze mieści się sala tronowa, którą można otworzyć i ujawnić ukrytą mapę Śródziemia. Na czwartym piętrze znajduje się pracownia Rzecznika Saurona, a na piątym – biblioteka w wieżyczce z obrotową drabiną. Na szczycie jest oko Saurona ze świecącym klockiem.

W zestawie jest 10 minifigurek: Saurona, Rzecznik Saurona, Frodo, Sama, Golluma, oraz pięciu orków.

Zestaw LEGO 10333 Władca Pierścieni: Barad-dûr zadebiutuje 4 czerwca (1 czerwca dla uczestników programu LEGO Insiders). Kosztować będzie katalogowo 2249,99 zł.

W pierwszym tygodniu od debiutu do zakupów tego zestawu dodawany będzie gratis LEGO 40693 Skrzydlata bestia. Zestaw składa się z 269 elementów. Niestety, wbrew wcześniejszym plotkom, zawiera nie trzy, a jedynie jedną minifigurkę.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE