sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyNowe sety BrickHeadz już na stronie LEGO

Nowe sety BrickHeadz już na stronie LEGO

1 kwietnia zadebiutują trzy zestawy serii BrickHeadz, które są inspirowane grą Minecraft. Zestawy są już na stronie Duńczyków.

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, że wkrótce otrzymamy wersje trzy sety bohaterów kultowej gry w wersjach z dużymi, kwadratowymi głowami. Są to:

  • LEGO 40624 Alex (44,99 zł) – zestaw składa się z 86 elementów. Umożliwia zbudowanie Alexa, który w ręce trzyma diamentowy kilof. Figurka ma 8 cm wysokości i stoi na podstawce.

  • LEGO 40625 Lama (44,99 zł) – w pudełku znajdziecie równe 100 klocków. Figurka ma nieco 8 cm wysokości i stoi na czarnej podstawce.

  • LEGO 40626 Zombie (44,99 zł) – z 81 elementów zbudujemy wrogiego moba z Minecrafta, który trzyma w ręce topór. Figurka ma także 8 cm wysokości i stoi na podstawce.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE