środa, 12 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyTe maleństwa mogą być GwP w 2024 roku

Te maleństwa mogą być GwP w 2024 roku

Na stronie sklepu Toys R Us w Azji i Kanadzie rozpoczyna się promocja, w ramach której do zdobycia będzie sześć niewielkich gratisów. Część z nich może być w przyszłości GwP także w Europie.

Historia czterech przejażdżek (Przejażdżka na smoku, Przejażdżka statkiem pirackim, Baśniowa przejażdżka, Kosmiczna przejażdżka) z serii LEGO Bricktober 2022 pokazuje, że zestawy, które pierwotnie były dostępne poza Europą trafiają także na Stary Kontynent.

Tak może być z sześcioma zestawami, które będą teraz do zgarnięcia m.in. na azjatyckiej i kanadyjskiej wersjach sklepu Toys R Us w ramach akcji „LEGO Mini Hobby Series”.

fot. LEGO

Niewielkie sety to małe modele prezentujące różne hobby. Co tydzień do końca października, po wydaniu 25 dolarów, będzie do wzięcie kolejny gratis:

  • Kręgle
  • Kemping
  • Wyścigi samochodowe
  • Muzyka
  • Pieczenie
  • Gry zręcznościowe

Jak widać na powyższych zdjęciach zestawy składają się z zaledwie kilkudziesięciu klocków i stoją na przezroczystym klocku osadzonym na czarnym elemencie. Wyglądają na prostsze niż przejażdżki sety, ale mimo to prezentują się ciekawie.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE