spot_img
Strona głównaNewsyTo już oficjalne. Sklep LEGO w Gdańsku otwarty zostanie we wrześniu

To już oficjalne. Sklep LEGO w Gdańsku otwarty zostanie we wrześniu

Sklep LEGO w Gdańsku będzie pierwszym oficjalnym sklepem detalicznym tej marki w województwie pomorskim oraz piątym w Polsce. To już drugie otwarcie oficjalnego sklepu LEGO w Polsce w tym roku.

Sklep LEGO zlokalizowany będzie w Centrum Handlowym Forum. Fani marki będą mogli poznać w praktyce na czym polega koncepcja retailtainmentu, zakładająca połączenie zakupów z zabawą, a także podziwiać zbudowany specjalnie z tej okazji model zbudowany z klocków LEGO inspirowany Gdańskiem.

Co w środku?

W sklepie będą m.in. ściana Pick a Brick Lego, wypełniona klockami o różnych wielkościach i kolorach, oraz fabryka minifigurek, w której można stworzyć swoją własną minifugurkę. Dla klientów przygotowano także comiesięczne bezpłatne wyzwania i wydarzenia związane z budowaniem.

W nowym sklepie LEGO do kupienia będą limitowane serie i zestawy niedostępne w innych kanałach sprzedaży, a także produktowe nowości, wśród nich m.in.: LEGO Star Wars Landspeeder Luke’a Skywalkera, Harry Potter Pokątna aleja, Hotel Boutique, Titanic czy Gwiaździsta noc Vincenta van Gougha.

Jakie promocje?

Wiele korzyści przewidziano także dla członków programu LEGO VIP, którzy oprócz ekskluzywnych prezentów będą mogli otrzymać podwójne punkty za zakupy w sklepie LEGO w Gdańsku.

Dokładna data otwarcia i przygotowane na tę okazję promocje nie są jeszcze znane.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE