spot_img
Strona głównaNewsyTrzy gratisy na stronie LEGO. Jak je zdobyć?

Trzy gratisy na stronie LEGO. Jak je zdobyć?

Na stronie LEGO.pl trwa kolejna promocja. Tym razem do zgarnięcia są trzy pudełkowe zestawy.

To dość specyficzna promocja. Mimo że są trzy gratisy, to nie ma możliwości ich kumulacji przy zakupie za określoną kwotę. Poniżej szczegóły.

Co jest do wzięcia?

  • 1-14 kwietnia – LEGO 40683 Kompozycja kwiatowa na kratce – gratis przy zakupach za min. 670 zł. Na naprawdę fajny zestaw z ceną katalogową 115 zł, ale jego wartość pewnie dość szybko spadnie poniżej 100 zł.

fot. LEGO

  • od 1 kwietnia – Książka do gry: LEGO Dungeons & Dragons – w 18-stronicowej broszurze, która została opracowana we współpracy z twórcami gry D&D, czyli wydawnictwem Wizards of the Coast, znajdziesz klasyczne stworzenia w nowej odsłonie dostosowanej do rozgrywki LEGO. Jest w centrum nagród LEGO Insiders za 2700 punktów. Wersję elektroniczną można pobrać za 0 punktów.

fot. LEGO

Jeżeli kupujecie zestaw D&D, to otrzymacie dwa gratisy warte zapewne ok. 200-250 zł. Podobnie gdy kupicie któryś z trzech modularów. Tu warto rozważyć Muzeum Historii Naturalnej, ponieważ ten zestaw nie jest dostępny z większą niż 100 zł zniżką. Zakupy za 670 zł dadzą nam kratkę z kwiatami, wartą max 100 zł.

Co kupić?

Warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji (oznaczenie „EX”) w okolicach progu 670 zł. „EOL23” to zestawy, które miały wypaść w 2023 roku, a są jeszcze dostępne. Sety, które mają zniknąć w 2024 roku oznaczone są jako „EOL”, choć należy mieć na uwadze fakt, że lista wycofań będzie się jeszcze zmieniać.

kwietniowe nowości:

przecenione zestawy:

pozostałe:

Do uzupełnienia koszyka posłużyć mogą breloczki za 24,99 zł. Znajdziecie je tutaj>>.

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE