poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyDo niedzieli wciąż można zdobyć dwa fajne gratisy za jedne zakupy na...

Do niedzieli wciąż można zdobyć dwa fajne gratisy za jedne zakupy na LEGO.com

Dublet zestawów Piraci i skarby oraz Pojemnik na długopisy można jeszcze zgarnąć przy zamówieniach na stronie LEGO. I to bez wydawania majątku.

Za zakupy na LEGO.com dostaniemy teraz następujące gratisy:

  • LEGO Piraci i skarby (40515) – ten set jest wciąż do zgarnięcia za zakupy za min. 230 złotych. Ma zostać wycofany z puli gratisów najpóźniej 30 września. To polybag z 103 elementami, które nawiązują do serii Pirates. Jego realna wartość to ok. 40-45 zł. Jak na polybag to naprawdę zacny gratis.
fot. LEGO
  • 40561 Pojemnik na długopisy – ten zestaw DOTS otrzymacie za wydane (tylko na serie DOTS, Friends, City) min. 300 złotych. Ma być dostępny tylko do 28 sierpnia. Jego realna wartość to 40-45 zł.
fot. LEGO

Promocje łączą się, jeżeli wybierzemy odpowiednie tematycznie zestawy. Musimy więc zdecydować, czy skusić się jedynie na zestaw „piracki” (na to macie czas do 30 września, a w międzyczasie będą kolejne GwP, więc nie ma co panikować), czy dołożyć do niego „piórnik” DOTS.

Jeżeli wybierzemy tę pierwszą opcję, to dorzucony gratis „obniży” koszty zakupu o ok. 20%. Drugie rozwiązanie to większa zniżka (27-30%), ale czas mamy tylko do niedzieli.

Co zatem kupić?

Niezależnie od wybranej opcji, warto skupić się na zestawach ekskluzywnych, czyli dostępnych tylko na LEGO.com i w oficjalnych sklepach LEGO. Należy też celować w wymagane progi zakupowe (230 i 300 zł), aby korzyść z zakupów była jak największa. Dlatego na poniższej aktualnej liście w większości ekskluzywnych setów dostępnych teraz na stronie LEGO nie znajdziecie tych, których wartość przekracza 330 złotych.

Jeżeli przy zestawie jest „EOL” to oznacza, że zestaw prawdopodobnie wypadnie z produkcji w tym roku.

Dla dwóch gratisów („piórnik” + „piraci”) – zakup możliwy do 28 sierpnia.

Dla jednego gratisu („piraci”) – zakup możliwy do 30 września

Wszystkie powyższe zestawy oraz:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy nie będą dostępne w krótkich promocjach u innych sprzedawców. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE