spot_img
Strona głównaNewsyUkazała się pierwsza polska publikacja dotycząca inwestowania w LEGO

Ukazała się pierwsza polska publikacja dotycząca inwestowania w LEGO

Po e-book „Inwestycja w klocki LEGO” Tomasza Franaszka powinny sięgnąć wszystkie osoby, które chcą rozpocząć inwestowanie w popularne duńskie klocki.

Inwestowanie w LEGO staje się coraz popularniejsze. Pewnie niejednokrotnie czytaliście artykuły o tym, że „LEGO to lepsza inwestycja niż złoto”. Dla części fanów to rzeczywiście kusząca droga do połączenia pasji do klocków z potencjalnym pomnażaniem oszczędności. W teorii wygląda pięknie, ale w praktyce – jeżeli nie macie odpowiedniej wiedzy – nie jest już tak różowo. I tu z pomocą przychodzi nowa publikacja.

Autor e-booka Tomasz Franaszek wie, o czym pisze. Jest właścicielem sklepu z klockami LEGO znaneklocki.pl, bloga faniklockow.pl, czy pomysłodawcą facebookowej grupy „Inwestuj w LEGO”. Jego najnowszym dzieckiem jest darmowa aplikacja dla inwestorów, którą możecie znaleźć pod app.faniklockow.pl. Dlaczego warto tam zajrzeć pisaliśmy TUTAJ>>.

Teraz Tomasz postanowił zebrać podstawową wiedzę dotyczącą inwestowania w klocki. Na 38 stronach znajdujemy odpowiedzi, na pytania, które rodzą się na początku tej przygody. Poznajemy więc cykl obrotu zestawami LEGO, powody, dla których cena setów rośnie, czas, kiedy warto kupować i sprzedawać LEGO, najbardziej dochodowe serie i wiele innych pomocnych informacji.

Dużą wartością publikacji jest realne przedstawienie nie tylko zalet tej zabawy, ale też potencjalnych problemów, w tym kosztów związanych z inwestowaniem w duńskie klocki. To część, którą przyszli inwestorzy powinni szczególnie wziąć sobie do serca.

E-book „Inwestycja w klocki LEGO” Tomasza Franaszka jest bezpłatny. Ściągniecie go TUTAJ>>.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE