wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyDrugi dzień„Ekskluzywnych Okazji Amazon Prime”

Drugi dzień„Ekskluzywnych Okazji Amazon Prime”

Śledzimy dla Was najlepsze okazje i je regularnie publikujemy.

ŚRODA

23:44 – promocja zakończyła się. Mieliśmy możliwość zdobycia kilkunastu zestawów w dobrych lub bardzo dobrych cenach. Do tego 15% zamiast 10% zniżki przy zakupie minimum 10 zestawów objętych promocją. Można więc uznać „Ekskluzywne Okazje Amazon Prime” za dość dobrą akcję, ale z pewnością nie powaliły na kolana.

23:18 – set LEGO 41395 Friends Autobus przyjaźni za 205,80 zł.

15:48 – powróciło większość zestawów w promocyjnych cenach, które wczoraj w nocy wypadły. Lista dostępny setów poniżej – dla ułatwienia w nawiasie macie cenę katalogową. EOL oznacza, ze ten zestaw prawdopodobnie wypadnie w tym roku. Do północy możecie kupić jeszcze:

12:08 – niestety nie ma nowych setów w promocyjnych cenach.

WTOREK

23:13 – po północy powinny wpaść kolejne sety w promocyjnych cenach. Damy Wam znać.

17:09 – wycofany zestaw LEGO 76169 Marvel Opancerzony mech Thora za 44,99 zł.

10:03 – zestaw LEGO 76218 Marvel Sanctum Sanctorum za 854,84 zł.

09:34 – Poniżej lista zestawów, które Amazon ma obecnie w najniższych cenach na rynku. W nawiasie cena katalogowa. EOL oznacza, że zestaw prawdopodobnie wypadnie z produkcji w tym roku.

PONIEDZIAŁEK/WTOREK

00:54 – poniżej lista zestawów, które warto wziąć z rabatem 15% (za zakup minimum 10, a maksimum 20 sztuk). W nawiasie cena katalogowa. EOL oznacza, że zestaw prawdopodobnie wypadnie z produkcji w tym roku.

00:10 – jest już lista przecenionych setów. Wygląda to bardzo dobrze. Dla ułatwienia w nawiasie macie cenę katalogową. EOL oznacza, ze ten zestaw prawdopodobnie wypadnie w tym roku.

23:10 – rozpoczęły się pierwsze promocje – to możliwość zamówienia minimum 10 zestawów z rabatem 15% (maksymalna liczba setów w zamówieniu to 20). Możecie skompletować koszyk z dowolnych zestawów, które są objęte promocją. Szukajcie oznaczenia „Kup 5→5% zniżki, z Prime kup 10→15% zniżki”. Znajdziecie je tutaj>>.

Amazon ma sporo do „udowodnienia” miłośnikom LEGO, bo lipcowy Amazon Prime Day był – delikatnie mówiąc – rozczarowaniem. Dodatkowo LEGO ma wyprzedaż i fajną promocję z podwójnymi punktami VIP i gratisami, a na Allegro do 16 października trwa Allegro Smart Week.

Akcja „Ekskluzywne Okazje Amazon Prime” – potrwa do 12 października. Aby móc w niej wziąć udział trzeba uczesnikiem programu Prime. Można go wypróbować za darmo, rozpoczynając 30-dniowy okres próbny. Po jego upływie Prime kosztuje 49 zł rocznie. Więcej informacji można uzyskać TUTAJ>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE