spot_img
Strona głównaNewsyW warszawskim LEGO Store będzie można zdobyć podpisy projektantów Banku Gringotta

W warszawskim LEGO Store będzie można zdobyć podpisy projektantów Banku Gringotta

Dodatkowo 1 i 2 września we wszystkich oficjalnych sklepach LEGO do zgarnięcia będzie różdżka Harry’ego Pottera za free.

LEGO 76417 Bank Gringotta – edycja kolekcjonerska to piękny, składający się z aż 4803 elementów set, który do kupienia będzie od 1 września (dla klientów VIP). W związku z jego debiutem LEGO przygotowało akcję promocyjną w swoich sklepach stacjonarnych.

1 i 2 września, w godzinach 13:00-15:00 zbudować będziemy mogli prosty model „różdżki”, którą będzie można następnie wziąć do domu za darmo. Jak zwykle obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a na jedną osobę przypada jeden gratis.

fot. LEGO

Dodatkową atrakcją będzie możliwość zdobycia podpisów projektantów zestawu LEGO 76417 Bank Gringotta – edycja kolekcjonerska. 4 września Polskę odwiedzić mają: Justin RamsdenGeorge Gilliattand i Peter Kjærgaard. Podpisywanie zestawów zaplanowano w sklepie w Arkadii w godzinach 17:00-19:00.

fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE