spot_img
Strona głównaNewsyWeekend LEGO Insiders 2023. Poznaliśmy szczegóły

Weekend LEGO Insiders 2023. Poznaliśmy szczegóły

Wiemy już, jak szczegółowo (i oficjalnie) wyglądać będą promocje, które LEGO szykuje na rozpoczynający się w piątek Weekend LEGO Insiders 2023.

Weekend LEGO Insiders 2023 to weekend poprzedzający wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku. Rozpocznie się 18 listopada, a zakończy 19 listopada. LEGO ujawniło wszystkie detale promocji w tym czasie. Dostępne będą:

  • LEGO 40601 Magiczny warsztat Majistoskłada się z 365 elementów, więc jest większy niż oryginał – zestaw LEGO 6048 Warsztat Wizarda z 1993 roku, który liczył 185 klocków. Poza magiem w pudełku znajdziemy także jednego rycerza. Próg zakupowy to niestety aż absurdalne 1200 złotych

  • LEGO 40602 Zimowe stoiskoto zestaw serii Creator. Składa się z 271 elementów, w tym dwóch minifigurek. Przedstawia stragan na świątecznym festynie. Obok niego jest niewielki bałwan. Próg zakupowy tu także jest bardzo wysoki – 800 zł.

  • LEGO 30584 Świąteczny pociągpolybag z serii Creator, składający się z 73 elementów. Próg zakupowy to standardowe 180 zł, ale ograniczone do serii City, Duplo, Friends, DREAMZzz, Harry Potter i Ninjago. Oferta tylko w stacjonarnych sklepach.
fot. LEGO
fot. LEGO
  • LEGO Odtwarzacz kaset – nagroda w centrum nagród LEGO Insiders. Do wzięcia za 2400 punktów.
fot. LEGO
  • LEGO Świąteczna bombka – nagroda w centrum nagród LEGO Insiders. Do wzięcia za 1800 punktów.
fot. LEGO
  • podwójne punkty LEGO Insiders – przy zakupie wszystkich zestawów
fot. LEGO

To wszystko. Wygląda atrakcyjnie, ale też dość zawile. Wkrótce opublikujemy „poradnik”, jak złapać te gratisy, rabaty i nagrody możliwie jak najkorzystniej.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE