sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyWielkanocny kurczak LEGO do zbudowania i zabrania do domu

Wielkanocny kurczak LEGO do zbudowania i zabrania do domu

Już 27 marca rozpocznie się dwudniowa promocja z serii „zbuduj i zabierz”. Tym razem w oficjalnych sklepach LEGO do wzięcia będzie uroczy wielkanocny kurczaczek.

Jeżeli macie blisko do któregoś z sześciu oficjalnych sklepów LEGO (Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław i Gdańsk), to 27 lub 28 marca warto do niech zajrzeć.

W tych dniach, w godzinach 15:00-17:00 do zbudowania będzie wielkanocny kurczak. To nieskomplikowany model, ale naprawdę uroczy!

promocja LEGO wielkanocny kurczak
fot. LEGO

Każdego dnia liczba sztuk będzie ograniczona, dlatego obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Jedna osoba będzie mogła zbudować i wziąć jeden zestaw.

Warto przypomnieć, że dwa dni wcześniej – 25 marca w sklepach LEGO rozpocznie się „polowanie na pisanki w sklepach LEGO”. Zasady będą proste, trzeba znaleźć kilka klockowych pisanek ukrytych w sklepach. W zamian otrzymacie od sklepowej ekipy drobne wielkanocne podarki.

fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE