środa, 12 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyZapowiedź kolejnych siedmiu setów LEGO Jurassic World

Zapowiedź kolejnych siedmiu setów LEGO Jurassic World

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o trzech zapowiedziach LEGO Jurassic World na kwiecień, a dziś duńska firma zapowiada siedem kolejnych nowych zestawów.

Trwa ofensywa dinozaurów przed czerwcową premierą filmu „Jurassic World Dominion”. LEGO przygotowało łącznie 10 nowych zestawów związanych z tym światem.

Aż 10 nowych setów LEGO Jurassic World

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że 17 kwietnia na rynek wejdą następujące sety LEGO Jurassic World:

Teraz wiadomo już, że dołączy do nich siedem kolejnych:

Poniżej krótkie opisy setów i zdjęcia pudełek.

Szczegóły nowych setów

10938 Dinozaurowa szkółka

LEGO Jurassic World 10938 dinozaurowa szkółka
fot. LEGO

To 27-elementowy zestaw Duplo. Dzieci od 2. roku życia otrzymają do zabawy trzy młode dinozaury – triceratopsa mieszkającego w jaskini, pteranodona z gniazda oraz brachiozaura skubiącego liście z drzewa. Cena katalogowa: 89,99 zł.

76943 Pościg za pteranodonem

LEGO Jurassic World 76943 pościg za pteranodonem
fot. LEGO

Ten składający się 91 elementów zestaw przeznaczony jest dla nieco starszych dzieci (od 4 lat). Zestaw zawiera łazik, stragan z rybami i dok. Mamy też ruchomą figurkę pteranodona i dwie minifigurki Maisie i Owena Grady’ego z akcesoriami, takimi jak wędka i lasso do schwytania figurki pteranodona. Cena to 89,99 zł.

76944 Ucieczka tyranozaura

LEGO Jurassic World 76944 ucieczka tyranozaura
fot. LEGO

To kolejny set dla młodszych odbiorców (od 4. roku życia). Zawiera lotnisko z lądowiskiem dla helikopterów, garaż, helikopter, łazik, płot i ruchomą figurkę tyranozaura (wysokość 11 cm). W komplecie są też trzy minifigurki – Owena Grady’ego, Zii Rodriguez i strażnika dzikiej przyrody. Wśród 140 kloców są też akcesoria, takie jak jajo dinozaura i krótkofalówka. Cena to 239,99 zł.

76945 Atrociraptor: pościg na motocyklu

LEGO Jurassic World 76945 atrociraptor pościg na motocyklu
fot. LEGO

Set składa się z 169 elementów. Nawiązuje do sceny z filmu „Jurassic World Dominion”. Zestaw zawiera ruchomą figurkę atrociraptora, motocykl, targ z przewracanym murem oraz obrotową arenę walk dinozaurów. W zestawie są minifigurki Owena Grady’ego i Rainna Delacourta, a także dwie figurki małych dinozaurów. Cena: 89,99 zł.

76946 Schwytanie welociraptorów Blue i Bety

LEGO Jurassic World 76946 schwytanie welociraptorów Blue i Bety
fot. LEGO

To kolejny zestaw inspirowany filmem „Jurassic World Dominion”. Z 179 klocków zbudować można furgonetkę, motocykl, zamykaną klatkę dla dinozaurów, a także… nóżkę kurczaka służącą za przynętę. W pudełku znajdziecie również dwie minifigurki – Maisie i Rainna Delacourta oraz figurki dinozaurów Blue i Bety. Cena to 139,99 zł.

76947 Kecalkoatl: zasadzka z samolotem

LEGO Jurassic World 76947 kecalkoatl zasadzka z samolotem
fot. LEGO

Ciekawy, większy, składający się z 306 klocków zestaw. Nawiązuje on do sceny z filmu „Jurassic World Dominion”. Samolot o rozmiarach ok. 9 x 22 x 30 cm ma kokpit dla trzech minifigurek, obrotowe śmigła, otwierany luk towarowy i silniki, które odpadają podczas ataku kecalkoatla. Kecalkoatl ma ok. 29 cm szerokości, ruchome skrzydła i otwierany dziób. Zestaw zawiera minifigurki Owena Grady’ego, Claire Dearing i Kayli Watts. Cena: 239,99 zł.

76948 Ucieczka tyranozaura i atrociraptora

LEGO Jurassic World 76948 ucieczka tyranozaura i atrociraptora
fot. LEGO

To już nieco bardziej skomplikowany zestaw (461 klocków), przeznaczony dla dzieci od 8. roku życia. Zawiera targ (ok. 18 cm wysokości, 26 cm szerokości i 9 cm głębokości), dużą ciężarówkę oraz figurki atrociraptora i tyranozaura. Na targu znajduje się zagroda dla tyranozaura, a w ciężarówce zmieszczą się dwa atrociraptory. Set zawiera cztery minifigurki – Owena Grady’ego, Claire Dearing, Rainna Delacourta i Soyonę Santos. Cena to 429,99 zł.

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO Jurassic World. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE